PARTNER PORTALU
  • BGK

Jakie zmiany w Poznaniu w czasie Euro

  • AT    6 maja 2012 - 09:31
Jakie zmiany w Poznaniu w czasie Euro

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu informuje, że w czerwcu br., w okresie trwania turnieju UEFA EURO 2012TM, wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów oraz zmiany w jego organizacji w okolicach Stadionu Miejskiego i Strefy Kibica na placu Wolności w Poznaniu.
W dniach 10 i 18 czerwca 2012 roku od godziny 16.45 do 1.45, a w dniu 14 czerwca 2012 roku od 14.00 do 23.00 wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów na  obszarze przylegającym do Stadionu Miejskiego przy ulicy Bułgarskiej i Ptasiej. Bezwzględny zakaz wjazdu wszelkich pojazdów, także dla mieszkańców i rowerzystów, obowiązywać będzie na następujących ulicach: Grunwaldzkiej na odcinku od Grochowskiej do Smoluchowskiego, Jawornickiej, Bułgarskiej od Bukowskiej do Grunwaldzkiej,Jugosłowiańskiej Taczanowskiego, Ściegiennego od Grunwaldzkiej do Promienistej, Marcelińskiej od Wałbrzyskiej do Rycerskiej, Strzegomskiej od Staffa do Wałbrzyskiej, Wałbrzyskiej, Świerzawskiej, Ptasiej.

W dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów na obszarze przylegającym do Strefy Kibica na placu Wolności. Bezwzględny zakaz wjazdu obowiązywać będzie każdego dnia funkcjonowanie strefy, w godzinach od 12.00 do 6.00 rano, na ul. F. Nowowiejskiego, placu Wolności, Alejach K. Marcinkowskiego, które pełnić będą rolę "dróg życia" w Strefie Kibica.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, od dnia 8 maja do dnia 26 maja 2012r. "warunki wjazdu" dostarczane będą osobom, które w dowodzie rejestracyjnym mają wpisany adres zamieszkania na ulicach znajdujących się w obszarze wyłączonym z ruchu w sąsiedztwie strefy kibica i na ulicach znajdujących się w obszarze wyłączonym z ruchu w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego. W tym przypadku nie ma konieczności wnioskowania o wydanie "warunków wjazdu", bowiem będą one dostarczane za pośrednictwem gońców do skrzynek pocztowych.

Wszelkie reklamacje związane np.: z błędnym wypisaniem, czy koniecznością uzupełnienia danych, należy zgłaszać w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich, ul. Wilczak 16, pokój nr 9.

Mieszkańcy, do których z różnych przyczyn, nie zostaną w wyznaczonym terminie, tzn. do dnia 26 maja 2012 r. dostarczone "warunki wjazdu" będą mogli składać wnioski na dotychczasowych zasadach, tj. "warunki wjazdu" wydawane będą dla mieszkańców na podstawie złożonego wniosku dostępnego: w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich, ulica Wilczak 16, w dni robocze od godziny 7.30 do 15.00, w punkcie informacyjnym w biurze operatora strefy kibica, Aleje K. Marcinkowskiego 11/24, w poniedziałki od 9.00 do 11.00 i w środy od 16.00 do 18.00.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.