PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs dla dziennikarzy o EFS

  • PAP    19 kwietnia 2011 - 16:43
Konkurs dla dziennikarzy o EFS

4 kwietnia 2011 r. została ogłoszona V edycja konkursu dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS".
Celem Konkursu skierowanego do dziennikarzy ogólnopolskich i regionalnych jest  udowodnienie, że środki Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) rzeczywiście trafiają do  ludzi, że dzięki  projektom mogą oni zmieniać swoje życie. W ramach V edycji Konkursu w szczególności podkreślana będzie  promocja wsparcia EFS kierowanego do osób niepełnosprawnych, a także do  osób w wieku 50+.

Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy  z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego i  Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Zgodnie z ideą Konkursu nadsyłane prace: powinny przedstawiać sylwetki i losy osób, które skorzystały ze wsparcia EFS, zachęcić innych do uczestnictwa w projektach, pokazać, że przez udział w projektach beneficjenci uczą się przełamywać własne słabości, naprowadzić i zachęcić do innych do poszukiwania form wsparcia, przekonać, że środki EFS nie są przeznaczone dla wybrańców, pokazać, że pozytywne zmiany w życiu uczestników nie są chwilowe.

Zgłoszenia prac konkursowych będą przyjmowane do 9 września 2011 r.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.