PARTNER PORTALU
  • BGK

Kopacz: Ruszają przetargi na S3, S10, DK13 i A6

  • JL    12 października 2015 - 10:22
Kopacz: Ruszają przetargi na S3, S10, DK13 i A6

Premier Ewa Kopacz ogłosiła budowę nowych dróg ekspresowych ważnych dla woj. zachodniopomorskiego. Fot. Kancelaria Premiera

Premier Ewa Kopacz, która przebywa z dwudniową wizytą w woj. zachodniopomorskim ogłosiła, że dzisiaj będą ogłoszone przetargi związane z budową infrastruktury: S3, S10, DK13 i A6.
Szefowa rządu przebywa z dwudniową wizytą w woj. zachodniopomorskim. W poniedziałek premier odwiedzi Terminal Promowy oraz Terminal LNG w Świnoujściu.

W planie jest też spotkanie z młodymi przedsiębiorcami z Kołbaskowa, firmą Freedomes, która współtworzyła scenografię do filmu „Marsjanin”. Premier Ewa Kopacz ogłosiła także budowę m.in. nowych dróg ekspresowych ważnych dla regionu.

Czytaj też: Czerwiński: w poniedziałek oddanie do użytku gazoportu w Świnoujściu

‑ Dzisiaj będą ogłoszone przetargi związane z budową infrastruktury: S3, S10, DK13 i A6. A6 - modernizacja wokół Szczecina, DK13 – bardzo ważna dla Szczecina i Kołbaskowa, S3 – ważna dla tego miejsca, w którym dziś stoimy i S10 – druga nitka do Stargardu Szczecińskiego – zapowiedziała premier Ewa Kopacz na briefingu na dworcu w Międzyzdrojach.

We wtorek odbędzie się wyjazdowe posiedzenie rządu w Szczecinie.

‑ Ta Rada Ministrów będzie m.in. oddaniem hołdu tym, którzy polską państwowość tworzyli – mówiła premier Ewa Kopacz. We wtorkowych planach premier jest też wizyta w szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.