PARTNER PORTALU
  • BGK

Kosztowna murawa poznańskiego stadionu

  • Przegląd prasy/Głos Wielkopolski    2 marca 2011 - 10:05

Stadion Miejskim w Poznaniu nie ma szczęście do nawierzchni. Być może kolejny raz trzeba będzie połozyć ją na nowo, bo trawa nie chce rosnąć.
Kolejna wymiana nawierzchni na poznańskim stadionie to wydatek rzędu 1,5 mln euro. Mówi się bowiem o gruntownym remoncie obejmującym wybranie kilkudziesięciu centymetrów ziemi, a także demontaż instalacji nawadniających trawę i podgrzewających płytę boiska - podkreśla "Głos Wielkopolski".

A dopiero co jesienią miasto zapłaciło za nawięrzchnię 350 tysięcy euro. Tyle tylko, że murawa pozostawia wiele do życzenia.

 - Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcemy mieć porządną trawę, za którą zapłacimy raz, czy decydujemy się na jej wymianę nawet kilka razy w roku - mówi dla "Głosu" Maciej Mielęcki, zastępca dyrektora Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • DO LIPY, 2011-03-02 20:24:36

    Czy ty rozumiesz co,dla zaangażowanego kibica,znaczy trawa na stadionie ? -Chyba nie.To jest gra 2 drużyn !! Tak to trzeba rozumieć francuski piesku,który wie jak obsikać drzewo,ale nie rozumie prawdziwych kibiców!!Ta, jakaś, trawa jest potrzebna...-Drzewo...też!!
  • Lipa, 2011-03-02 12:28:46

    Teraz dopiero do mnie dotarło i zrozumiałem ile pieniędzy trzeba wydać na jakąś trawę. Lepsza będzie opcja aby zasadzić tam drzewo zamiast trawy !!