PARTNER PORTALU
  • BGK

Kraków szuka partnera do budowy centrum sportu i rekreacji

  • AT    24 września 2013 - 12:16
Kraków szuka partnera do budowy centrum sportu i rekreacji

Kraków szuka partnera, który pomoże przywrócić mieszkańcom kompleks basenów na terenie dawnej Polfy w rejonie ul. Eisenberga.
Trwa postępowania mające na celu wyłonienie prywatnego partnera, który włączy się w budowę Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie. Zadanie ma objąć zaprojektowanie, budowę, sfinansowanie oraz kompleksowe zarządzanie i utrzymanie obiektu.

Podmioty zainteresowane partnerstwem mają czas do 14 października na złożenie wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do negocjacji zostaną dopuszczeni wszyscy kandydaci, którzy złożą prawidłowo wypełnione wnioski wraz z wymaganą w postępowaniu dokumentacją.

Po negocjacjach, które potrwać mogą kilka miesięcy kandydaci zostaną poproszeni o złożenie ofert. Z podmiotem, który złoży najkorzystniejszą ofertę zostanie podpisana umowa.

Czytaj też: Tylko 10 proc. ogłoszeń na "sportowe" budowy kończy się umową

Jeśli nie będzie przeszkód, wybór partnera prywatnego zostanie przeprowadzony jeszcze w tym roku tak, by w 2014 roku podpisać umowę i uzyskać pozwolenia na realizację inwestycji.

Zgodnie z założeniem prace budowlane mają potrwać około 24 - 27 miesięcy od daty podpisania umowy. Założono, że okres eksploatacji obiektu nie powinien być dłuższy niż 30 lat.

Centrum Sportu i Rekreacji przy Eisenberga ma łączyć funkcje rekreacyjne nawiązujące do tradycji tego miejsca, a więc zewnętrzny basen rekreacyjny z mokrym placem zabaw, sala ćwiczeń sportowych i rozrywki dla dzieci, z uzupełniającą sferą usług komercyjnych z zakresu SPA i rehabilitacji wraz z ewentualnym zapleczem hotelowym.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.