PARTNER PORTALU
  • BGK

Krakowska przebudowa drogowa przed Euro

  • AW    20 kwietnia 2012 - 17:05

W poniedziałek (23 kwietnia) rozpocznie się w Krakowie przebudowa skrzyżowania w rejonie sklepu IKEA i wymiana nawierzchni w ciągu ul. Conrada. Spowoduje to utrudnienia w ruchu.
Roboty rozpoczną się od prac przygotowawczych. Jak podaje krakowski magistrat w nocy z środy na czwartek (25 /26 kwietnia), po wykonaniu tymczasowych przełączek miedzy jezdniami północną i południową, rozpoczną się zasadnicze prace.

W pierwszym etapie wyłączona zostanie jezdnia południowa, a ruch będzie odbywał się w obie strony jezdnią północną, położoną bliżej sklepu IKEA. Prace te powinny się zakończyć na początku czerwca. W drugim etapie ruch zostanie przeniesiony na przebudowaną jezdnię północną, a roboty będą realizowane na jezdni południowej. Prace zostaną przerwane na okres wzmożonego ruchu jaki przewidywany jest w trakcie EURO.

W trakcie trwania pierwszego etapu robót dojazd do sklepu IKEA będzie możliwy poprzez prawoskręt dla osób jadących od ul. Opolskiej oraz poprzez teren MAKRO, zgodnie z tablicami objazdowymi. Nie będzie zaś możliwości wykonania lewoskrętu dla osób jadących od strony ronda Ofiar Katynia.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: