PARTNER PORTALU
  • BGK

Krakowska przebudowa drogowa przed Euro

  • AW    20 kwietnia 2012 - 17:05

W poniedziałek (23 kwietnia) rozpocznie się w Krakowie przebudowa skrzyżowania w rejonie sklepu IKEA i wymiana nawierzchni w ciągu ul. Conrada. Spowoduje to utrudnienia w ruchu.
Roboty rozpoczną się od prac przygotowawczych. Jak podaje krakowski magistrat w nocy z środy na czwartek (25 /26 kwietnia), po wykonaniu tymczasowych przełączek miedzy jezdniami północną i południową, rozpoczną się zasadnicze prace.

W pierwszym etapie wyłączona zostanie jezdnia południowa, a ruch będzie odbywał się w obie strony jezdnią północną, położoną bliżej sklepu IKEA. Prace te powinny się zakończyć na początku czerwca. W drugim etapie ruch zostanie przeniesiony na przebudowaną jezdnię północną, a roboty będą realizowane na jezdni południowej. Prace zostaną przerwane na okres wzmożonego ruchu jaki przewidywany jest w trakcie EURO.

W trakcie trwania pierwszego etapu robót dojazd do sklepu IKEA będzie możliwy poprzez prawoskręt dla osób jadących od ul. Opolskiej oraz poprzez teren MAKRO, zgodnie z tablicami objazdowymi. Nie będzie zaś możliwości wykonania lewoskrętu dla osób jadących od strony ronda Ofiar Katynia.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.