Kupcy z Łosic mają targowisko z prawdziwego zdarzenia

Mieszkańcy oraz kupcy z Łosic i okolic mogą korzystać z nowoczesnej, zmodernizowanej targowicy miejskiej. Inwestycja otrzymała 1 mln zł unijnego dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.
Kupcy z Łosic mają targowisko z prawdziwego zdarzenia

Obiekt zyskał przede wszystkim oświetlenie, sanitariaty, parkingi oraz utwardzone podłoże. Przynajmniej połowę powierzchni handlowej zajmują zadaszone stoiska. Każde z nich przyłączono do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektroenergetycznej.

Targowisko zostało podzielone na sekcje, tak aby kupującym łatwiej było znaleźć potrzebne produkty.
 
Łosicka inwestycja jest jedną z 27 na terenie Mazowsza, które otrzymały dofinansowanie z programu PROW 2007-2013 - informuje urząd marszałkowski.

Czytaj też: Znikome zainteresowanie kasa na targowiska w regionie

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Burmistrzowi Łosic Urząd Marszałkowski nie zwrucił 1mln zł za tą inwestycję, ponieważ jak wcześniej wspomniałem inwestycja została wykonana nieprawidłowo, brak sanitariatów, brak oświetlenia, brak parkingu - jedna wielka klapa, a jak zwykle zapłacą mieszkańcy tego maleńkiego miasteczka... rozwiń

Łosiczanin, 2014-07-14 15:15:08 odpowiedz

Ta inwestycja to wielki niewypał tunele które zostały postawione nie chronią przed warunkami atmosferycznymi, ponadto ogrodzenie które wykonywała firma WOKAS - to dopiero przekręt. Firma ta najpierw wygrała przetarg na budowę ogrodzenia bo zaoferowała najniższą cenę, następnie po zrealizowaniu inwes...tycji samorząd gminy przyznał jej dodatkowo 100 000 zł za wykonawstwo, czyżby ceny materiałów i robocizny w ciągu 2-3 miesięcy aż tak podskoczyły. Jeszcze jedno plac nie jest oświetlony i żadnych sanitariatów tam nie widać, a dookoła całego targowiska jak płynął rynsztok tak płynie. rozwiń

Łosiczanin, 2013-02-19 14:10:13 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE