PARTNER PORTALU
  • BGK

Medal dla gruntu

  • lk    21 października 2010 - 20:36
Medal dla gruntu

Ponad 6-hektarowy teren inwestycyjny w Iłowie-Osadzie jest tegorocznym "Gruntem na medal" w województwie warmińsko-mazurskim.
Działka w Iłowo-Osadzie zdobyła tytuł "Gruntu na medal".  Wyróżnienia w konkursie otrzymały grunty w Iławie oraz Piszu. Wręczenie nagród odbędzie się 25 listopada w Warszawie. 

Do konkursu "Grunt na medal" 2010 przystąpiło 158 gmin z całej Polski, które w sumie nadesłały 242 oferty. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało 88 terenów, spośród których wyłoniono 16 laureatów. Dzięki konkursowi oferta terenów pod przyszłe inwestycje została wzbogacona o kolejne, dobrze przygotowane lokalizacje.

Dla laureatów konkursu zwycięstwo oznacza promocję terenu i większą szansę na przyciągnięcie inwestycji zagranicznych do gminy. Finaliści mogą liczyć na większe zainteresowanie inwestorów zgłaszających się do PAIiIZ lub jego regionalnych partnerów - Centrów Obsługi Inwestora.

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Grunt na medal" 2010 została przeprowadzona przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.