Miasto, które tonie w korkach

  • Przegląd prasy/Gazeta Wrocławska
  • 07-03-2011
  • drukuj
Sytuacja komunikacyjna we Wrocławiu pozostawia wiele do życzenia. Obecny stan pogarsza jeszcze bardziej nowy rozkład jazdy MPK.
Miasto, które tonie w korkach

I tak na trasy wyjechało wiele autobusów zastępczych, a dla komunikacji tramwajowej utworzyły się tzw. wąskie gardła (m. in. ul. Szczytnicka i Świdnicka, gdzie skumulowało się aż 8 linii) - czytamy w "Gazecie Wrocławskiej".

Sprawdź notowania prezydenta Wrocławia

Nie lepiej jest w pozostałych częściach miasta. Jak donoszą cytowiani przez "Gazetę Wrocławską" kierowcy taksówek, kompletnie zakorkowane są także okolice Dworca Świebodzkiego (bez względu na kierunek jazdy). Z powodu natłoku tramwajów bardzo powoli odbywa się ruch przy pl. Kościuszki.

Czy władze miasta znajdą rozwiązanie, aby poprawić nieco humor rozwścieczonym kierowcom? Jak na razie się na to nie zanosi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

a co się tu dziwić ? Nikt nigdy się nie zastanowił aby budować wiadukty. Remontuje się kanalizację z wysokim % dofinansowania, za zniszczenie drogi unia również płaci, więc remont wychodzi tanio. Władza się cieszy, że coś robi a mieszkańcy nie mając siły aby walczyć przyjmują tą propagandę. Następ...nym pomysłem będzie poruszanie się po mieście z nr rejestracji np parzystej. Miasto żyje własnym życiem i nie korzysta z rozwiązań na świecie. rozwiń

Artur, 2011-03-07 09:51:10 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE