PARTNER PORTALU
  • BGK

Mielczanie zadecydują o wyglądzie stadionu

  • AT    27 listopada 2011 - 16:28
Mielczanie zadecydują o wyglądzie stadionu

W połowie stycznia wykonawca modernizacji stadionu zamówi krzesełka, które zamontowane będą na obu trybunach. O tym jaki będzie układ kolorystyczny siedzisk zadecydują mielczanie.
Jak informuje Urząd Miasta w połowie listopada rozpoczęła się przebudowa trybuny zachodniej mieleckiego stadionu. Na trybunie wschodniej, od strony ulicy Solskiego, powstaje już konstrukcja zadaszenia. Tu będą zamontowane także pierwsze krzesełka stadionowe.

- Choć w projekcie była założona pewna kolorystyka siedzisk, to jednak chcielibyśmy poznać opinie tych, którzy najczęściej będą zasiadać na widowni, jaki powinien był układ barw krzesełek. Czy powinny być jednolite, czy też tworzyć wzór graficzny lub układ słów. Czekamy na propozycje mielczan - powiedział Zygmunt Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, który zarządza sportowymi obiektami.

Propozycje układu kolorystycznego krzesełeky można składać w siedzibie Urzędu Miasta do 6 stycznia 2012 roku. Wyboru dokona komisja złożona z władz miasta, miejskich architektów, zarządcy obiektów sportowych oraz przedstawicieli klubów użytkujących stadion.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.