Narodowy bez loży prezydenckiej

Nie było i nie ma czegoś takiego, jak loża prezydencka na Stadionie Narodowym – oświadczyła w czwartek szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek.
Narodowy bez loży prezydenckiej
Dodała, że prezydent Bronisław Komorowski zajmie na stadionie podczas Euro 2012 „najbardziej prestiżowe miejsce”.

W ostatnich dniach politycy PiS – m.in. lider ugrupowania Jarosław Kaczyński – skandalem określili fakt, że Bronisław Komorowski nie zasiądzie w loży prezydenckiej na Stadionie Narodowym. Krytykowali fakt, że lożę tę – o czym informowały media – miał wynająć na czas piłkarskich mistrzostw Europy rosyjski biznesmen Roman Abramowicz.

„Doceniamy wszelkie przejawy troski o to, jakie miejsce na stadionie będzie zajmował pan prezydent, ale chcę zapewnić, że będzie to miejsce najbardziej prestiżowe, w sąsiedztwie szefa UEFA” – powiedziała w czwartek Trzaska-Wieczorek.

W jej ocenie, „fantazjowanie na temat nieistniejącej loży prezydenckiej i co więcej oburzanie się na fakt, że prezydent w niej nie zasiądzie, to czysta abstrakcja”. „Nie mówmy o miejscach i o rzeczach, które nie istnieją, zajmijmy się tym, co realne” – zaapelowała.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

jasne, że o kasę tu chodzi i to do własnych kieszeni, loża prezydencka jest, niech nie chrzani głupot, co wobec tego stało na przeszkodzie aby Mr.Platini, prezydent i inni oficjele zajęli w niej miejsca, co? tylko kasa,kasa, i jeszcze raz kasa, a że mają długi świetnie jak nie potrafią rządzić, jaką...ś głupia babę na ministra sportu wsadzili to niech bulą, ae z drugiej strony tak zarobione 5mln można byłoby przeznaczyć na jakiś inny cel - co za niegospodarność - następny rząd ma być całkowicie polski a nie tyko polskojęzyczny, oni ani o Polaków ani o Polskę nie dbają, chcą się tylko na upadającym kraju dorobić i nic więcej, dlatego jestem za tym aby PiS przeprowadził manifestacje jak ma to w planie i uczcił miesięcznicę ofiar smoleńskich i nie zwracał na żadne fałszywe uśmiechy PO i prośby aby było ładnie i miło przed gośćmi z zagranicy - nic z tego rozwiń

Krystian, 2012-05-25 15:45:49 odpowiedz

realne to jest to , że najpierw nakradli przy budowie stadionu,mają kupę długu do spłacenia to chcą zarobić na sprzedaży loży głównej, żeby ten dług spłacić więc sprzedali Abramowiczowi a Platiniemu to jakoś wytłumaczyli i jeszcze na tym zarobią - ot i cała sprawa

Mirek, 2012-05-25 12:58:03 odpowiedz

zajmijmy się tym co relane - no właśnie to bardzo dobry pomysł !!!

xyz, 2012-05-25 12:46:06 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE