PARTNER PORTALU
 • BGK

Narodowy prawie nie zarabia

 • Przegląd mediów/www.rmf24.pl    4 grudnia 2012 - 11:58
Narodowy prawie nie zarabia

Ustępujący operator Stadionu Narodowego przez ostatni rok nie wynajął ani jednego metra kwadratowego powierzchni biurowej.
Oznacza to, że obiekt, który miał przynosić rocznie ponad 8 mln zł, nie zarobił nic - informuje serwis www.rmf24.pl.

Czytaj też: Do imprez na Narodowym dopłacają podatnicy

Puste są też ekskluzywne loże biznesowe - z 65 wynajęto tylko jedną. Oficjalny koszt wynajęcia loży na osiemnaście miesięcy to 550 tys. zł. NCS szacował, że rocznie na samych lożach może zarobić ponad 20 mln zł. Rozmowy prowadzone są aktualnie z siedmioma chętnymi.

Dziś stadion zarabia tylko na organizowaniu imprez sportowych, eventów muzycznych, organizowaniu konferencji i szkoleń - informuje serwis www.rmf24.pl.
.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • glews, 2012-12-05 13:43:04

  Wygenerowano kasę (odprawy, premie) dla swoijaków. Top typowy układ władzy i tzw. biznesu. Polska działa jak bantustan - kacyj zleca wykonanie dzieła firmie, obszadza ją swoimi ludźmi - Oni kasują gotówkę - zostaje kłopot. Miasto Waltzowej odkuje się na mieszkańcach - galopujące podwyżki opłat komun...alnych: czynsze, komunikacja, podatek od nieruchomości itp pozwoli zbilansować choć na rok finanse. A później? A później się zobaczy? Jak ludek pokorny to zniesie, to będzie git, jak nie to jedynie wprowadzenie "stanu wyjątkowego" lub walka ze społeczeństwem ustawi władzunię na lata przestępcze - pardon nastepne  rozwiń
 • Lonek, 2012-12-05 07:26:21

  A to Polska właśnie ! Znany satyryk powiedział: Puścić ich na Sacharę to po roku piasku zabraknie.
 • Eterno Vagabundo, 2012-12-05 00:40:36

  Rozebrać molochy, Sprzedać co się da, Kadra na " Orlikach " Niech na razie gra.