PARTNER PORTALU
  • BGK

NCS będzie zarządzać Stadionem Narodowym

  • KB    5 sierpnia 2010 - 16:51
NCS będzie zarządzać Stadionem Narodowym

W czwartek 5 sierpnia 2010 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki podpisano aneks do umowy z Narodowym Centrum Sportu o powierzeniu zadań związanych z przygotowaniem i wykonaniem przedsięwzięcia UEFA Euro 2012.
Zgodnie z umową z  23 grudnia 2008 r. zadaniem Narodowego Centrum Sportu była budowa Stadionu Narodowego w Warszawie. W podpisanym dziś aneksie do umowy zawarto dodatkowe zadania dla NCS. Będą to zadania dotyczące przygotowania Stadionu Narodowego do organizacji Turnieju UEFA Euro 2012 oraz zarządzaniem nieruchomością w imieniu i na rzecz Skarbu Państwa.
 
- Wybór Narodowego Centrum Sportu jako zarządcy Stadionu Narodowego w Warszawie to dobre rozwiązanie, gdyż jego zespół zna doskonale obiekt, ma doświadczenie we współpracy z UEFA oraz ma wiedzę na temat zarządzania Stadionem - powiedział Adam Giersz, minister Sportu i Turystyki.
 
- Jestem przekonany, że zespół Narodowego Centrum Sportu w sposób najbardziej efektywny jest w stanie zapewnić profesjonalne funkcjonowanie Stadionu Narodowego w Warszawie - powiedział Rafał Kapler, prezes zarządu Narodowego Centrum Sportu.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.