PARTNER PORTALU
  • BGK

Nie ma remontu. Będzie zakaz wjazdu

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza Wrocław    12 kwietnia 2012 - 09:48

Pięć wrocławskich mostów, w tym na głównych drogach wjazdowych do miasta, jest w katastrofalnym stanie. Magistrat zamiast je remontować, zakaże tam wjazdu ciężarówkom. Kierowcy będą musieli jeździć objazdami.
Ciężarówki nie będą mogły korzystać z mostów Muchoborskiego (ul. Ostrowskiego), Polanowickiego (ul. Kamieńskiego) i Żernickiego (ul. Żernicka). Poza pierwszym, to przeprawy na drogach wojewódzkich – pisze „Gazeta Wyborcza Wrocław”.

Na liście do zamknięcia jest jednak także most Widawski na ul. Żmigrodzkiej i mosty Jagiellońskie na ul. Kochanowskiego. Tiry nie będą więc mogły wjechać do Wrocławia (zabierz głos, oceń prezydenta) drogą krajową nr 5 od strony Poznania i nr 8 z Warszawy.

Na obiektach z końcem lipca wprowadzone zostanie ograniczenie tonażu. Tiry będą musiały jeździć objazdami. Wynikną z tego duże uciążliwości – podaje „Gazeta Wyborcza Wrocław”. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • dajan55, 2012-04-12 14:32:30

    Można w ogóle zakazać wjazdu do miasta - towary nosić pod pachą a za genialny pomysł dać sobie premię - oczywiście wysoką na miarę miasta - tak trzymać !. A na poważnie - chyba rzeczywiście głupota ludzka nie zna granic !