Nieco trudniej na ul. Puławskiej w Warszawie

Przebudowa skrzyżowania ulic Puławskiej i Domaniewskiej wkracza w kolejną fazę. W nocy z wtorku na środę (z 6 na 7 sierpnia) zamknięta dla ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. Puławskiej przy tym skrzyżowaniu.
Nieco trudniej na ul. Puławskiej w Warszawie

Drogowcy rozpoczną przebudowę wschodniej jezdni ul. Puławskiej na wysokości ul. Domaniewskiej - w tym miejscu powstanie wlot budowanego przedłużenia al. Komisji Edukacji Narodowej.

W nocy z wtorku na środę (z 6 na 7 sierpnia) robotnicy zamkną fragment jezdni ul. Puławskiej prowadzący w kierunku Centrum. Samochody zostaną skierowane na objazd al. Niepodległości i ul. Woronicza. Objazdem będą się poruszały także autobusy linii nocnej N37. Nadal zamknięty będzie odcinek ul. Domaniewskiej pomiędzy ul. Puławską a al. Niepodległości.

Budowa przedłużenia al. Komisji Edukacji Narodowej od al. Wilanowskiej do ul. Puławskiej jest inwestycją prowadzoną przez dzielnicę Mokotów.

W ramach tego przedsięwzięcia powstaje droga od al. Wilanowskiej do ul. Puławskiej (dwie jezdnie po dwa pasy ruchu), przebudowany zostanie fragment ul. Puławskiej (odcinek jezdni zachodniej i nowe torowisko są już gotowe), poszerzona do dwóch jezdni ul. Domaniewska pomiędzy ul. Puławską a al. Niepodległości oraz przebudowane skrzyżowanie ul. Domaniewskiej i al. Niepodległości (prace są zakończone). Cała inwestycja ma się zakończyć we wrześniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE