PARTNER PORTALU
  • BGK

Nielegalna hurtownia kebabów w podziemiach Centralnego

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza    18 sierpnia 2010 - 06:31
Nielegalna hurtownia kebabów w podziemiach Centralnego

Na poziomie -2, w podziemiach Dworca Centralnego w Warszawie, działała nielegalna hurtownia mięsa wykorzystywanego do robienia kebabów. Odkrycia dokonano przy okazji remontu obiektu.
Część przykrych zapachów na dworcu pochodziła właśnie z tych pomieszczeń. Przetrzymywano i przykrawano tam olbrzymie ilości mięsa niewiadomego pochodzenia i tworzono z niego kebaby chyba dla całej Warszawy – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Właścicielem zlikwidowanej hurtowni był turecki przedsiębiorca. Na poziomie -2 są pomieszczenia techniczne, bez urządzeń sanitarnych.

Po remoncie dworzec odzyska dawny blask, a do architektury wnętrza zostanie włączonych wiele nowoczesnych elementów. Ma to być czyste i przyjemne miejsce, by nie trzeba się było wstydzić podczas mistrzostw Europu w piłce nożnej.

Koszt modernizacji Dworca Centralnego w Warszawie to prawie 50 mln zł. Obecnie PKP modernizuje lub buduje 77 dworców – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • FBI, 2010-08-19 19:35:25

    PODZIEMIA DWORCA CENTRALNEGO NA POZIOMIE -2 BYŁY PRZYGOTOWANE DO PRODUKCJII GASTRONOMICZNEJ PONIEWAŻ PRZED KILKUNASTOMA LATY DZIAŁAŁY TAM KUCHNIE RESTAURACJI WARS.
  • autoidea, 2010-08-18 13:05:01

    Bedziemy miec garstke kibicow na dworcach przez miesiac, a placic za to bedziemy wszyscy, i nasze dzieci - dlugo po tym, jak nasz rzad oklamal FIFA, ze bedzie gotowy na 2012.