PARTNER PORTALU
  • BGK

Nieruchomości Wałbrzyskiej SSE na sprzedaż

  • AT/UM Kalisz    8 października 2011 - 13:14
Nieruchomości Wałbrzyskiej SSE na sprzedaż

Nieruchomości leżące na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” znalazły już pierwszych nabywców. Umowę sprzedaży podpisał w Wałbrzychu Daniel Sztandera, wiceprezydent Kalisza.
Przedsiębiorcy, którzy uzyskali zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST - PARK" to NOVAMEDIA innovision Sp. z o. o. oraz MTM INDUSTRIES Sp.z o.o.

Jednocześnie miasto Kalisz (zabierz głos/oceń prezydenta) podjęło starania o rozszerzenie terenów objętych Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Podstawową korzyścią wynikającą z inwestowania w WSSE jest możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, polegającej na zwolnieniu przedsiębiorcy z płacenia podatku dochodowego. Maksymalna wysokość zwolnienia z podatku dochodowego wynika z wartości pomocy publicznej, która przysługuje danemu przedsiębiorcy w związku z realizowanym projektem inwestycyjnym. Wielkość ulgi uzależniona jest od lokalizacji inwestycji, wielkości przedsiębiorcy oraz wysokości nakładów inwestycyjnych lub dwuletnich kosztów pracy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.