PARTNER PORTALU
  • BGK

Nieruchomości Wałbrzyskiej SSE na sprzedaż

  • AT/UM Kalisz    8 października 2011 - 13:14
Nieruchomości Wałbrzyskiej SSE na sprzedaż

Nieruchomości leżące na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” znalazły już pierwszych nabywców. Umowę sprzedaży podpisał w Wałbrzychu Daniel Sztandera, wiceprezydent Kalisza.
Przedsiębiorcy, którzy uzyskali zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST - PARK" to NOVAMEDIA innovision Sp. z o. o. oraz MTM INDUSTRIES Sp.z o.o.

Jednocześnie miasto Kalisz (zabierz głos/oceń prezydenta) podjęło starania o rozszerzenie terenów objętych Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Podstawową korzyścią wynikającą z inwestowania w WSSE jest możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, polegającej na zwolnieniu przedsiębiorcy z płacenia podatku dochodowego. Maksymalna wysokość zwolnienia z podatku dochodowego wynika z wartości pomocy publicznej, która przysługuje danemu przedsiębiorcy w związku z realizowanym projektem inwestycyjnym. Wielkość ulgi uzależniona jest od lokalizacji inwestycji, wielkości przedsiębiorcy oraz wysokości nakładów inwestycyjnych lub dwuletnich kosztów pracy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.