PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowa firma w Wałbrzyskiej SSE

  • PAP    14 czerwca 2013 - 12:58
Nowa firma w Wałbrzyskiej SSE

Best Systemy Grzewcze sp. z o.o. to nowa firma, która rozpocznie swoją działalność w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park. Przedsiębiorstwo zainwestuje tam 5 mln zł.
Dyrektor Departamentu Komunikacji WSSE Jolanta Cianciara powiedziała w piątek PAP, że 11 czerwca Best Systemy Grzewcze sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie podstrefy. Nowy inwestor zainwestuje co najmniej 5 mln złotych oraz zatrudni przynajmniej 5 nowych pracowników. Firma planuje zrealizować inwestycję najpóźniej do końca 2015 r.

Best Systemy Grzewcze sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętą działalnością modernizacyjną, inwestycyjną i serwisową w różnych obszarach przemysłowych, szczególnie w branży grzewczej, energetycznej, instalacji sanitarnych, produkcji szklarniowej, materiałów budowlanych oraz dziedzinach związanych z ochroną środowiska. Na terenie świdnickiej podstrefy będzie produkował m.in. konstrukcje stalowe, elementy linii technologicznych, metalowe zbiorniki i cysterny.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: