Nowy plac zabaw w Dzierżoniowie

Fundacja Muszkieterów buduje w Dzierżoniowie plac zabaw dla małych dzieci. Miejsce zabaw dla najmłodszych powstaje pomiędzy ulicami Nową, Piękną i Przedmieście.
Nowy plac zabaw w Dzierżoniowie
Place Zabaw – Muszkieterowie to akcja społeczna fundacji, realizowana w każdej miejscowości, w której znajduje się sklep Intermarché i Bricomarché. Prowadzona jest we współpracy z samorządami lokalnymi.

W przypadku Dzierżoniowa zakup i montaż urządzeń sfinansuje Intermarché, a gmina przygotuje teren pod plac zabaw - donosi magistrat w Dzierżoniowie.

Plac zabaw w Dzierżoniowie wyposażony zostanie w nowoczesne certyfikowane urządzenia, które dają dzieciom przestrzeń do zabawy i zapewniają bezpieczeństwo.

Oficjalne otwarcie połączone z mini festynem dla dzieci zaplanowano 24 lipca, o godzinie 12.00. W tym roku miasto oddało do użytku nowoczesny plac zabaw przy ul. Brzegowej - podaje urząd. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Niech tylko zadbają o najwyższą jakość urządzeń zabawowych. Polecam te od najlepszego producenta placów zabaw w Polsce - Mullera - muller.com.pl. Przecież bezpieczeństwo dzieci jest najwazniejsze !

Michał, 2012-08-08 14:03:56 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE