PARTNER PORTALU
  • BGK

Objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego

  • PAP    4 lipca 2013 - 11:06
Objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego

Od poniedziałku przez prawie rok będzie obowiązywał objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego (S3). Z ruchu zostanie wyłączony fragment drogi od Węzła Gorzów Południe do tymczasowego ronda na ul Sulęcińskiej.
Zamiana organizacji ruchu ma obowiązywać do 30 czerwca 2014 r. i jest związana z budową wiaduktu, który połączy obwodnicę z nowo budowanym odcinkiem drogi S3 Gorzów Wlkp. - Międzyrzecz - poinformowała rzeczniczka Oddziału GDDKiA w Zielonej Górze Anna Jakubowska.

Dla samochodów osobowych i ciężarowych został wytyczony objazd ulicami: Kasprzaka, Koniawską i Poznańską.

Jakubowska podkreśliła, że zmianie ulegnie pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ul. Koniawskiej z ul. Kasprzaka. Od początku lipca przed skrzyżowaniem od strony Kanału Ulgi stoi znak informacyjny D-48 ostrzegający o tej zmianie.

Prace związane z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu - ustawienie oznakowania pionowego i wymalowanie oznakowania poziomego - rozpoczęły się w czwartek.

Rzeczniczka dodała, że 11 lipca planowane jest oddanie do użytku kolejnego fragmentu budowanej w Lubuskiem drogi ekspresowej S3 - dwujezdniowej obwodnicy Świebodzina.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.