Objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego

Od poniedziałku przez prawie rok będzie obowiązywał objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego (S3). Z ruchu zostanie wyłączony fragment drogi od Węzła Gorzów Południe do tymczasowego ronda na ul Sulęcińskiej.
Objazd na zachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego

Zamiana organizacji ruchu ma obowiązywać do 30 czerwca 2014 r. i jest związana z budową wiaduktu, który połączy obwodnicę z nowo budowanym odcinkiem drogi S3 Gorzów Wlkp. - Międzyrzecz - poinformowała rzeczniczka Oddziału GDDKiA w Zielonej Górze Anna Jakubowska.

Dla samochodów osobowych i ciężarowych został wytyczony objazd ulicami: Kasprzaka, Koniawską i Poznańską.

Jakubowska podkreśliła, że zmianie ulegnie pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ul. Koniawskiej z ul. Kasprzaka. Od początku lipca przed skrzyżowaniem od strony Kanału Ulgi stoi znak informacyjny D-48 ostrzegający o tej zmianie.

Prace związane z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu - ustawienie oznakowania pionowego i wymalowanie oznakowania poziomego - rozpoczęły się w czwartek.

Rzeczniczka dodała, że 11 lipca planowane jest oddanie do użytku kolejnego fragmentu budowanej w Lubuskiem drogi ekspresowej S3 - dwujezdniowej obwodnicy Świebodzina.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE