PARTNER PORTALU
  • BGK

Obwodnica Przecławia i Warzymic: Jest umowa na nowy odcinek drogi numer 13

  • aw/PAP    9 marca 2018 - 11:33
Obwodnica Przecławia i Warzymic: Jest umowa na nowy odcinek drogi numer 13
Podpisanie umowy (fot.twitter.com/MI_GOV_PL)

Nowy odcinek drogi numer 13 jest bardzo oczekiwany, otworzy Szczecin na Południe, będzie gotowy w 2021 roku - powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
"Dzisiaj podpisujemy umowę na odcinek 6,5 km w ciągu drogi numer 13, bardzo oczekiwany. (...). Ci, którzy stoją w zatorach drogowych, ci którzy godziny, dziesiątki, setki godzin swojego życia marnują na to, żeby przejechać tym odcinkiem drogi - myślę, że mają dziś przed sobą bardzo pozytywną perspektywę. W roku 2021 ta droga zostanie zrealizowana" - zapowiedział podczas konferencji minister związanej z podpisaniem umowy na budowę obwodnicy Przecławia i Warzymic.

Andrzej Adamczyk dodał, że droga ta otworzy Szczecin na Południe, skomunikuje z drogą ekspresową S6, drogą ekspresową S3, drogą ekspresową S11. "To spore przedsięwzięcie, to duży wysiłek inwestycyjny" - zaznaczył szef MI. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • bojówkaśląskzawszepolski, 2018-03-10 11:47:14

    Do ANTYKATOL: żenadometr mi wywaliło przy czytaniu tych wypocin, jakbyś miał pieniądze od swoich niemieckich panów to byś tu nie siedział i nie wypisywał farmazonów. Dziwi mnie tylko, że masz matkę Polkę a piszesz, że nadaje się tylko do...
  • ANTYKATOL, 2018-03-09 12:07:44

    Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU.. Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: "Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła." poloki to ta sama rasa co... ruskie! to slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Niemca! Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo! najwienksze szczenscie dla poloka to zbierac smieci u Niemieckiego Bauera potem kupic stary Niemiecki Volkswagen od Pana Niemca przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych poloczkow! Polaki to się ina nadajom na mienso armatnie na wojna z arabami albo ruskimi co by robili miejsce dla cywilizowanych krajów! polskie mohery raus ze Śląska!  rozwiń