PARTNER PORTALU
  • BGK

Ograniczenia dla TIR-ów na Trasie AK w Warszawie

  • PAP    22 października 2013 - 11:55
Ograniczenia dla TIR-ów na Trasie AK w Warszawie

Od 8 listopada ciężkie pojazdy będą miały zakaz wjazdu na Trasę Armii Krajowej w godz. 6-22 - poinformowała we wtorek prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Utrudnienia mają potrwać do zakończenia remontu mostu Grota-Roweckiego.
Ograniczenie wjazdów TIR-ów na Trasę AK i Toruńską będzie obowiązywało w granicach Warszawy, od Marek do ul. Połczyńskiej - powiedział Tomasz Kunert ze stołecznego biura koordynacji inwestycji i remontów.

Ograniczenie wjazdu TIR-ów ma obowiązywać od rana; most Grota-Roweckiego zostanie częściowo zamknięty wieczorem - dodał Kunert. Zamknięte zostaną kolejne estakady, połowa mostu Grota-Roweckiego oraz zwężony odcinek trasy od ul. Gwiaździstej do Powązkowskiej.

Prezydent Warszawy na Twitterze zapowiedziała, że w związku z utrudnieniami będą dodatkowe oznakowanie na trasach dojazdowych oraz kontrole Inspekcji Transportu Drogowego i policji.

Remont Trasy AK, najbardziej ruchliwej arterii w stolicy, rozpoczął się w piątek wieczorem. Zamknięto dwie łącznice na węźle Modlińska - prowadzące z południa i z północy na most Grota-Roweckiego, a także jedną na węźle Wisłostrada - prowadzącą z mostu w kierunku Gdańska. Planowane zakończenie remontu Trasy AK i mostu Grota-Roweckiego to 2015 r.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.