PARTNER PORTALU
  • BGK

Ostatnie dni na głosowanie na najlepsze rozwiązania urbanistyczno-architektoniczne

  • bad    28 sierpnia 2014 - 18:24

Jeszcze tylko 3 dni potrwa głosowanie internautów na najlepsze rozwiązania urbanistyczno-architektoniczne w województwie śląskim.
Do końca sierpnia można wybierać spośród 45 zgłoszeń zakwalifikowanych do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2014.

Aby oddać swój głos, należy na stronie internetowej konkursu (www.slaskie.pl/npp) wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio: 3, 2 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail.

Czytaj też: Będzie konkurs na nowe riksze jeżdżące po ul. Piotrkowskiej

Najpopularniejsza realizacja w głosowaniu internetowym zostanie wyróżniona nagrodą internautów. Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

W tym roku do konkursu zgłoszono 45 realizacji z 34 gmin. 36 zgłoszeń złożyły gminy, 9 zgłoszeń - inne podmioty (inwestorzy i projektanci). Tegoroczne projekty dotyczą m.in. rewitalizacji terenów poprzemysłowych, zagospodarowania rynków, placów i skwerów, terenów rekreacyjnych i sportowych oraz rewitalizacji obiektów historycznych.

Zgłoszone realizacje zostaną ocenione przez komisję konkursową złożoną z członków Wojewódzkiej Komisji Architektoniczno-Urbanistycznej. Laureatów konkursu, wyłonionych zarówno przez jury, jak i internautów, poznamy w październiku br.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.