PARTNER PORTALU
  • BGK

Otwarcie gliwickiej Europy Centralnej tuż-tuż

  • Propertynews.pl    18 lutego 2013 - 13:35
Otwarcie gliwickiej Europy Centralnej tuż-tuż

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego powiatu gliwickiego wydał pozwolenie na użytkowanie Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach. 1. marca odbędzie się uroczyste otwarcie obiektu.
- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie. Ta decyzja to zielone światło dla Europy Centralnej. Teraz możemy już oficjalnie zaprosić klientów na trzydniowe otwarcie obiektu w dniach 1-3 marca, które będzie obfitowało w wiele atrakcji - mówi Jonathan Tinker, członek zarządu Helical Poland, właściciela obiektu.

Proces otwierania całego obiektu będzie przebiegał wieloetapowo. Większość lokali przywita klientów w trakcie oficjalnego otwarcia, czyli 1 marca, a pozostałe sklepy otworzą się w kolejnych miesiącach.

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. metrów kwadratowych jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Jest ono położone przy jednym z największych węzłów autostradowych w Polsce (Gliwice-Sośnica), gdzie łączą się autostrady A1 i A4 i droga krajowa nr 44 oraz na obszarze gęsto zaludnionego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co sprawia, że niemal 5 mln osób może w ciągu godziny dojechać tu na zakupy.

Zmotoryzowani klienci będą mogli zostawić swój samochód na liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu. Centrum zapewni także transport dwiema bezpłatnymi liniami autobusowymi.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.