PARTNER PORTALU
  • BGK

Otwarto Europejskie Biuro Obsługi Klienta Qatar Airways - zobacz zdjęcia

  • Propertynews.pl    13 marca 2013 - 16:46

13 marca 2013, w obecności prezydenta Wrocławia, urzędników wyższego szczebla, m.in. ambasadora Kataru i ambasadora Polski w Katarze, oficjalnie rozpoczął działalność zlokalizowany w biurowcu Epsilon w Promenadach Wrocławskich oddział linii lotniczych Qatar Airways.
- Cieszy fakt, że na lokalizację tego biura wybrano właśnie Wrocław. Konkurowaliśmy z innymi miastami w Europie, by w ostatecznej batalii pokonać szkocki Edynburg - powiedział Prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz. - Mam także nadzieję, że Wrocław nie będzie jedynie siedzibą biura, ale pójdą za tym także decyzje o uruchomieniu połączeń do i z naszego miasta - dodał Dutkiewicz.

- Wybierając miejsce na siedzibę europejskiego Centrum Obsługi Klienta postawiliśmy na Wrocław, ponieważ jest to miasto z dostępem do najlepszej kadry, swobodnie porozumiewającej się w językach obcych, rozumiejącej międzynarodowe relacje, a to główne czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję - argumentował Thomas Bartsch, Vice President Customer Contact Centres w Qatar Airways.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.