PARTNER PORTALU
  • BGK

Otworzą przebudowany fragment ul. Domaniewskiej w Warszawie

  • AT    17 maja 2013 - 19:28
Otworzą przebudowany fragment ul. Domaniewskiej w Warszawie

Dziś w nocy z piątku na sobotę w Warszawie otwarty zostanie przebudowany fragment ul. Domaniewskiej i samochody wrócą na zachodnią jezdnię al. Niepodległości. Robotnicy przeniosą się na jezdnię wschodnią.
Zakończyła się przebudowa odcinka ul. Domaniewskiej po zachodniej stronie al. Niepodległości i zachodniej jezdni al. Niepodległości. Dziś w nocy (z 17 na 18 maja) te fragmenty skrzyżowania zostaną otwarte dla ruchu, a robotnicy rozpoczną wprowadzanie nowej organizacji ruchu na jezdni wschodniej.

W sobotę rano wschodnia jezdnia al. Niepodległości i odcinek ul. Domaniewskiej pomiędzy al. Niepodległości a ul. Puławską zajmie plac budowy. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się jezdnią zachodnią. Wytyczone zostaną trzy pasy ruchu - po jednym w każdym kierunku oraz dodatkowy, pozwalający na skręt w prawo w ul. Domaniewską (w kierunku ul. Wołoskiej) oraz wyjazd z ul. Domaniewskiej.

Za około dwa tygodnie w al. Niepodległości powrócą wszystkie pasy ruchu ale nadal nieprzejezdny będzie fragment ul. Domaniewskiej.

Utrudnienia związane są z przebudową skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Domaniewskiej w ramach budowy przez dzielnicę Mokotów przedłużenia al. Komisji Edukacji Narodowej od al. Wilanowskiej do ul. Domaniewskiej.

Na wakacje planowany jest najtrudniejszy i najbardziej uciążliwy etap budowy - przebudowane musi zostać skrzyżowanie ul. Puławskiej z ul. Domaniewską i odcinek torów tramwajowych. Zamknięty zostanie fragment ul. Puławskiej przy skrzyżowaniu z ul. Domaniewską. Cała inwestycja ma się zakończyć we wrześniu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.