PARTNER PORTALU
  • BGK

Paris Hilton w Katowicach

  • wnp.pl (TE)/BB    13 października 2011 - 10:06
Paris Hilton w Katowicach

Paris Hilton, dziedziczka słynnej sieci hotelowej, przyjechała do Katowic na otwarcie drugiej części centrum handlowego Silesia.
ZAKTUALIZOWANA. Paris Hilton wspólnie z prezydentem Katowic Piotrem Uszokiem otworzyła nową część Silesia City Center. Jak należało się spodziewać jej wizycie towarzyszył  najazd paparazzich i łowców autografów.

Imprezy związane z otwarciem potrwają do niedzieli, a jedną z głównych atrakcji będzie właśnie wizyta Hilton.

Rozbudowę Centrum za ponad 126,5 mln zł wykonywał od września 2010 r. Erbud. Dzięki temu kompleks pomieści 310 sklepów – o 60 więcej niż dotychczas, a jego powierzchnia powiększy się z 66 tys. mkw. do 86 tys. mkw. Pracę nowej części obiektu znajdzie ponad 500 osób. Na całe przedsięwzięcie inwestor – austriacka firma Immofinanz – wydała ok. 50 mln euro.

Prezydent Katowic Piotr Uszok (zabierz głos/oceń prezydenta) podkreślił, że konurbacja śląska – dzięki bardzo dobrej infrastrukturze komunikacyjnej i potencjałowi gospodarczemu – jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polsce do lokowania inwestycji komercyjnych.

Kompleks Silesia City Center odwiedza rocznie ok. 13 mln gości. Oprócz sklepów znajdują się w nim restauracje, fitness oraz jedno z największych kin w Katowicach, mogące pomieścić blisko 2 tys. osób. W ciągu roku podmioty działające w centrum maja obroty na poziomie około miliarda złotych.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • Kokos, 2011-10-13 20:02:44

    jestem pod wielkim wrazeniem tej osoby!!!
  • TEKO, 2011-10-12 22:04:39

    Uwielbiam Ją !!! Jestem zachwycony!!! To jest SUKCES !!!