Pieniądze dla starogardzkiego parku przemysłowego

Marszałek województwa zachodniopomorskiego, Władysław Husejko podpisał kolejną umowę o dofinansowaniu Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii (PPNT) w Stargardzie Szczecińskim.

„Budowa komunikacji pomiędzy terenami PPNT w Stargardzie Szczecińskim, a krajowym systemem dróg wraz z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w Stargardzie Szczecińskim” to kolejny projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) województwa zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Przedmiotem projektu jest doprowadzenie do strefy inwestycyjnej - Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii w Stargardzie Szczecińskim – infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej oraz drogowej. Realizacja projektu rozpoczęła się w lipcu 2009 roku, a jego zakończenie planowane jest do końca czerwca 2010 roku.

Inwestycja jest kontynuacją działań władz Stargardu Szczecińskiego, które chcą podnieść atrakcyjność inwestycyjną miasta, poprzez stworzenie korzystnych warunków do prowadzanie działalności gospodarczej na terenie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Pózno bo pózno ale uwaga: nie róbcie błędów w tytule!!

XZ, 2010-10-30 19:20:58 odpowiedz

Zachodniopomorskie zawsze dobrze wie co robi - w przeciwieństwie do mojego województwa - Małopolskiego

Ryszard z Limanowej , 2010-06-15 13:18:34 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE