PARTNER PORTALU
  • BGK

PKP sprzedało działkę w stolicy za rekordową kwotę

  • Property News    9 grudnia 2014 - 08:46
PKP sprzedało działkę w stolicy za rekordową kwotę

Mat. prasowe

PKP podpisała umowę sprzedaży działki przy ul. Bokserskiej w Warszawie. Łączna wartość transakcji to 6,9 mln złotych. Jak podaje PKP, to najwyższa cena za działkę w stolicy, jaką udało się uzyskać w jej historii.
Działka przy ul. Bokserskiej w Warszawie to już piętnasta nieruchomość sprzedana przez PKP S.A. w tym roku na terenie stolicy. Właśnie podpisano akt notarialny. Nieruchomość, której powierzchnia wynosi 1,9 ha, została sprzedana za kwotę 6,7 mln zł. To najwyższa kwota, jaką udało się w tym roku uzyskać PKP S.A. za sprzedaż gruntów w stolicy. Nabywcą działki został jej dotychczasowy najemca.

Czytaj też: W 2015 r. PKP chce wydać 7 unijnych miliardów

- Sprzedana nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko linii kolejowej oraz lotniska Chopina. Dzięki swojej lokalizacji, działka ma zapewniony dogodny dojazd - podano w komunikacie.

Od początku roku PKP S.A. sprzedała na terenie województwa mazowieckiego 49 nieruchomości za łączną kwotę niemal 42 mln zł. Na terenie samej Warszawy sprzedano już 15 nieruchomości za łączną kwotę ponad 15 mln zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.