PARTNER PORTALU
  • BGK

Plac zabaw dla Swarzędza-Jasina

  • 24swarzedz.pl    16 kwietnia 2013 - 09:23
Plac zabaw dla Swarzędza-Jasina

Ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”.
Mieszkańcy 171 miejscowości, w których działają sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw Muszkieterów. Mieszkańcy Swarzędza mogą wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla Jasina. Głosowanie potrwa do 27 maja.

W ramach plebiscytu „Zagłosuj na swoje miasto", mieszkańcy Swarzędza mogą wysyłać SMSy o treści PLAC.133 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT (zobacz regulamin konkursu). W dwóch miejscowościach, na które zostanie oddana największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości blisko 30 tys. złotych.

Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskich miast nastąpi tego samego dnia o godz. 15:00, a wyniki zamieszczone zostaną na stronie internetowej konkursu: www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

„Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne, wśród których jesteśmy obecni i odpowiadać na potrzeby mieszkańców, także tych najmłodszych. Dlatego też stworzyliśmy akcję „Place Zabaw Muszkieterowie" oraz konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto", i od kilku lat stawiamy w całej Polsce, kolorowe, zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, place zabaw. Zachęcamy także mieszkańców Swarzędza-Jasina do przyłączenia się do zabawy i oddawania głosów na swoje miasto" - mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie", Fundacji Muszkieterów udało się wybudować 90 placów zabaw. Łączna wartość zakupu sprzętu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2,7 mln złotych.

W zeszłorocznym konkursie „Zagłosuj na Swoje Miasto" zwyciężył Szczecinek. Place zabaw powstały także w Choszcznie i Wieluniu, które znalazły się ex aequo na drugim miejscu. Docelowo Muszkieterowie zamierzają postawić place zabaw w każdej miejscowości, w której znajdują się supermarkety Intermarché i Bricomarché.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.