PARTNER PORTALU
  • BGK

Plac zabaw od Muszkieterów w Lesznie

  • AT    30 kwietnia 2012 - 20:04
Plac zabaw od Muszkieterów w Lesznie

Wysyłając SMS o treści PLAC265 pod numer 7168 (koszt SMS to 1,23 zł brutto) można zdobyć plac zabaw Muszkieterów dla Leszna. W trzeciej edycji konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto” głosować można do 31 maja.
W ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów” w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

- Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Leszna do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Leszno może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.

Jak informuje Urząd Miasta w Lesznie (zabierz głos/oceń prezydenta) w ciągu czterech lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, w miejscowościach, w których obecni są Muszkieterowie, Fundacji Muszkieterów, udało się wybudować 76 placów zabaw. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln złotych. W zeszłorocznym plebiscycie „Zagłosuj na Swoje Miasto”, najwięcej głosów oddali mieszkańcy Słupcy oraz Głogowa i to właśnie tam powstały place zabaw Muszkieterów.

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.