PARTNER PORTALU
  • BGK

Pływalnia miejska w Łomży zmieni się w park wodny

  • bad    13 września 2015 - 12:01
Pływalnia miejska w Łomży zmieni się w park wodny

Mieszkańcy Łomży będą mogli korzystać z parku wodnego. Fot. mat. prasowe

W najbliższy poniedziałek 14 września nastąpi oficjalne otwarcie Parku Wodnego, przekształconego z dawnej Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ulicy kard. Wyszyńskiego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla klientów, którzy w godzinach popołudniowych odwiedzą Park Wodny, przygotował konkursy, w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody i upominki.

Prace związane z przekształceniem obiektu w Park Wodny trwały już od kilu tygodni. Począwszy od zmian estetycznych tj. palma przez budynkiem, palmy i leżaki na niecce basenowej oraz szyldem z logiem Parku, a kończąc na zmianach w funkcjonowaniu obiektu.

Od teraz klienci kupując tylko jeden bilet korzystać zarówno z części basenowej jak i części spa znajdującej się na pierwszym piętrze, gdzie na wszystkich czekają sauna sucha i mokra oraz grota solna, za którą do tej pory była pobierana dodatkowa opłata. Zniesiony został również obowiązek używania czepków w części rekreacyjnej oraz możliwość wejścia na nieckę Parku Wodnego w szortach kąpielowych bez kieszeni.

Nowe ceny biletów w parku wodnym w Łomży

Zmieni się również cennik, który podzielony został na dwie strefy czasowe od poniedziałku do piątku tj. I strefa - od 6:00 do 16:00 i II strefa – od 16:00 do 22:00 oraz w soboty, niedziele i święta na jedną strefę czasową od godziny 8:00 do 22:00. Rodzaje biletów nie uległy zmianie, klienci nadal będą mogli kupić bilet  normalny, ulgowy, bilet dla osób niepełnosprawnych, grupowy (min. 5 osób) oraz rodzinny (3-5 osób).

Ponadto do biletu normalnego, ulgowego i rodzinnego, oprócz biletu 60 i 120 minutowego, dodany został bilet dzienny. W cenie biletu, uruchomiony zostanie również nowy pokój relaksacyjny, wyposażony w leżaki oraz lampy antydepresyjno – relaksujące oraz do korzystania będą stacjonarne rowery do ćwiczeń w wodzie Aqua Bike Easy Line.

Ponadto w ofercie Parku Wodnego znajdą się: turnusy w Kriokomorze, a także zajęcia z Aquafitness, Fitness, nauka pływania, Aktywne 50+ oraz Happy Baby i warsztaty z nurkowania. Z usług Parku Wodnego korzystać będą również najmłodsi mieszkańcy Łomży i okolic, którzy w ramach ministerialnego projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” oraz miejskiego programu Podwodne Przedszkole będą doskonalić swoje umiejętności pływania.

Dodatkowo po wakacyjnej przerwie działalność wznawia Bistro Basen. Bar slow food proponować będzie m.in. soki ze świeżych owoców, dietetyczne posiłki, lekkie sałatki. Organizować będzie także spotkania: urodziny, catering na imprezy okolicznościowe, a w niedalekiej przyszłości wykłady o zdrowiu dla seniorów.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.