PARTNER PORTALU
  • BGK

Polski Holding Nieruchomości wchodzi do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

  • JL    12 grudnia 2016 - 09:32
Polski Holding Nieruchomości wchodzi do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Polski Holding Nieruchomości wchodzi do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Fot. Kwidzyń.pl

Polski Holding Nieruchomości i Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna podpisały list intencyjny o nawiązaniu współpracy i prowadzeniu wspólnych działań.
Zamiarem Polskiego Holdingu Nieruchomości i Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jest współpraca, która opierać się będzie na wykorzystaniu wzajemnych możliwości, wiedzy i doświadczeń w ramach podejmowanych wspólnie działań dotyczących nieruchomości należących do PHN.

W ramach planowanej współpracy do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej włączone mogą zostać te nieruchomości PHN, które zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych w obrębie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, w szczególności nieruchomość położona na osiedlu Firoga w Gdańsku.

Nieruchomości PHN są atrakcyjnie zlokalizowane w pobliżu lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku i drogi ekspresowej S6. Po włączeniu do strefy przyniosą inwestorom korzystne udogodnienia finansowe. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna razem z PHN rozważa możliwość budowy parku przemysłowego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.