PARTNER PORTALU
  • BGK

Powołano zespoły do rewitalizacji

  • GK    21 marca 2011 - 09:05
Powołano zespoły do rewitalizacji

Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki powołał zespół zadaniowy i doradczy ds. rewitalizacji miasta. Usprawnią wprowadzanie w życie nowej koncepcji odnowy Włocławka.
Utworzony przez prezydenta Andrzeja Pałuckiego (zabierz głos/oceń prezydenta) zespół zadaniowy będzie realizować Lokalny Program Rewitalizacji Włocławka do 2015 r. Ma też monitorować projekty wskazane do realizacji przy wsparciu środkami unijnymi, a następnie sprawdzać, w jaki sposób są one wykonywane.

Członkowie zespołu poprowadzą debaty i konsultacje nt. nowej koncepcji rewitalizacji. Zorganizują też dyskusje na temat odnowy śródmieścia.

Zadaniem zespołu doradczego będzie doradzanie w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć w obszarze rewitalizacji. Jego członkowie złożą propozycje przedsięwzięć inwestycyjnych oraz działań społecznych. Do ich obowiązków należeć będą także spotkania z mieszkańcami miasta.

Składy osobowe zespołów opublikowane są w zarządzeniach prezydenta nr 38 i 39 z 2011 roku (dostępne w BIP na stronie internetowej: www.bip.um.wlocl.pl/index.php?sit=1026).

Dziś w południe w Urzędzie Miasta we Włocławku spotkają się członkowie obu zespołów.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.