Powstaje pole golfowe w Lublinie

  • Przegląd prasy/Kurier Lubelski
  • 23-04-2012
  • drukuj
Za 1,2 mln zł na terenie u zbiegu ulic Osmolickiej i Żeglarskiej w Lublinie powstanie pole golfowe z sześcioma dołkami. Będzie miało też 18 torów do minigolfa oraz budynek dydaktyczny.
Powstaje pole golfowe w Lublinie
Akademia Golfa nad Zalewem Zemborzyckim miała być gotowa już pod koniec ubiegłego roku – pisze „Kurier Lubelski”. Jednak ratusz (zabierz głos/oceń prezydenta) miał problemy z wykonawcą, który na czas nie dostarczył odpowiednich dokumentów.

Urzędnicy zwrócili się do marszałka - przyznał 680 tys. zł dofinansowania (zabierz głos/oceń marszałka) - o przesunięcie terminu ukończenia inwestycji. Teraz budowa pola i budynku dydaktycznego przebiega zgodnie z planem. Całość ma być gotowa w trzecim kwartale tego roku.

Mimo, że budowa jeszcze nie dobiegła końca miejscy urzędnicy wkrótce chcą rozpocząć poszukiwania podmiotu, który wydzierżawi teren u zbiegu Żeglarskiej i Osmolickiej i będzie jednocześnie operatorem akademii – informuje „Kurier Lubelski”.

Więcej na ten temat tutaj.

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Akademia golfa jest potrzebna dla mieszkańców Lublina ,tylko szkoda że powstaje z naruszeniem prawa własności i prawa budowlanego.Urzędnicy nie bardzo wiedzą gdzie miasto ma działki ,bo jest taki bałagan w dokumentach
że inwestycje próbuje się wykonać częściowo na prywatnym gruncie bez zgody
... właściciela. Ale według urzędników miejskich wszystko jest okey,tylko co powiedzą jak sprawa trafi do sądu?A na pewno trafi. rozwiń

gemini, 2012-10-17 13:06:33 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE