Prawie jak Disneyland

Pierwszego czerwca planowane jest otwarcie krasiejowskiego JurParku, który władze regionu porównują do popularnego Disneylandu.
Prawie jak Disneyland

20 kwietnia marszałek województwa opolskiego, Józef Sebesta, wziął udział w spotkaniu z prezesem Juraparku w Krasiejowie, Piotrem Lichotą. Odbyło się ono na terenie budowy największego w południowej Polsce parku rozrywki, który otwarty zostanie obok wykopalisk w Krasiejowie.

Prace budowlane są na ukończeniu. Marszałek Józef Sebesta interesował się przede wszystkim stanem dróg dojazdowych, gdyż od czerwca po drodze wojewódzkiej w kierunku Ozimka oraz drodze powiatowej, prowadzącej do Krasiejowa, zaczną przemieszczać się dziesiątki autobusów z odwiedzającymi park.

W krasiejowskim JuraParku, oprócz wielu atrakcji dla najmłodszych, znajdzie się także miejsce dla prezentacji popularno-naukowych i dydaktycznych poświęconych prahistorii. Najnowocześniejszą z nich będzie prezentacja widowiska multimedialnego w tzw. kapsule czasu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

to można taktować jako atrakcje podczas przejażdżki rowerowej,choć jazda rowerem po okolicznych głównych drogach i nie tylko ,to już atrakcja...

yx , 2010-05-02 11:30:12 odpowiedz

chyba kogoś pogrzało, jakiś JUR park porównywać do Disneylandu??? czy 'władze samorządowe' kiedyś były w Disneylandzie, tam można spędzić 5 dni i się nie nudzić ani przez chwilę

a@bc.de, 2010-04-23 10:10:03 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE