• PARTNERZY PORTALU

Prawie jak Disneyland

Pierwszego czerwca planowane jest otwarcie krasiejowskiego JurParku, który władze regionu porównują do popularnego Disneylandu.
Prawie jak Disneyland

20 kwietnia marszałek województwa opolskiego, Józef Sebesta, wziął udział w spotkaniu z prezesem Juraparku w Krasiejowie, Piotrem Lichotą. Odbyło się ono na terenie budowy największego w południowej Polsce parku rozrywki, który otwarty zostanie obok wykopalisk w Krasiejowie.

Prace budowlane są na ukończeniu. Marszałek Józef Sebesta interesował się przede wszystkim stanem dróg dojazdowych, gdyż od czerwca po drodze wojewódzkiej w kierunku Ozimka oraz drodze powiatowej, prowadzącej do Krasiejowa, zaczną przemieszczać się dziesiątki autobusów z odwiedzającymi park.

W krasiejowskim JuraParku, oprócz wielu atrakcji dla najmłodszych, znajdzie się także miejsce dla prezentacji popularno-naukowych i dydaktycznych poświęconych prahistorii. Najnowocześniejszą z nich będzie prezentacja widowiska multimedialnego w tzw. kapsule czasu.

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

to można taktować jako atrakcje podczas przejażdżki rowerowej,choć jazda rowerem po okolicznych głównych drogach i nie tylko ,to już atrakcja...

yx , 2010-05-02 11:30:12 odpowiedz

chyba kogoś pogrzało, jakiś JUR park porównywać do Disneylandu??? czy 'władze samorządowe' kiedyś były w Disneylandzie, tam można spędzić 5 dni i się nie nudzić ani przez chwilę

a@bc.de, 2010-04-23 10:10:03 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE