PARTNER PORTALU
 • BGK

Prezydent odsyła do wszystkich diabłów

 • www.sztafeta.pl (ff)    23 grudnia 2011 - 12:18
Prezydent odsyła do wszystkich diabłów

Ksiądz Jerzy Warchoł za pośrednictwem kancelarii prawnej zwrócił się do prezydenta Stalowej Woli z prośbą o wydzierżawienie 8 metrów kwadratowych wokół krzyża na Młodyniu.
– Ta propozycja to kpina, niech idą do wszystkich diabłów! – kwituje taki pomysł prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak (zabierz głos/oceń prezydenta).

Na miejskiej działce został wzniesiony krzyż pod planowany kościół. Po wielomiesięcznej batalii sądowo – prawnej inspektorzy budowlani nakazali usunąć księdzu konstrukcję, którą postawił nie na swojej ziemi.

Ale prezydent Stalowej Woli dostał pismo z kancelarii prawnej reprezentującej księdza Jerzego Warchoła, który jest inwestorem sakralnego obiektu na miejskiej działce. Pada propozycja dzierżawy gruntu pod krzyżem, ale włodarz miasta nie chce dać zgody na dzierżawę gruntu.

– Ta propozycja to kpina, to żałosne, co próbują robić, przekroczyli już wszelkie granice kompromitacji i dalej w to brną – mówi prezydent.

Nawet nie zamierza osobiście odpowiadać na pismo w sprawie dzierżawy. – Zrobi to odpowiedni wydział. Napisze, żeby poszli do wszystkich diabłów i już! – stwierdza kategorycznie prezydent Stalowej Woli.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (5)

 • Illuminat, 2012-01-19 08:14:01

  Takich własnie racjnalnych i zdecydowanych samorządowców więcej nam teraz potrzeba. Brawo Panie Prezydencie, tak trzymać i nie ustępować.
 • Perła, 2012-01-09 19:24:06

  Mnie też
 • BJBJBJ, 2012-01-09 14:09:10

  Taki prezydent mi się podoba. Brawo Panie Prezydencie.