Prezydent odsyła do wszystkich diabłów

  • www.sztafeta.pl (ff)
  • 23-12-2011
  • drukuj
Ksiądz Jerzy Warchoł za pośrednictwem kancelarii prawnej zwrócił się do prezydenta Stalowej Woli z prośbą o wydzierżawienie 8 metrów kwadratowych wokół krzyża na Młodyniu.
Prezydent odsyła do wszystkich diabłów
– Ta propozycja to kpina, niech idą do wszystkich diabłów! – kwituje taki pomysł prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak (zabierz głos/oceń prezydenta).

Na miejskiej działce został wzniesiony krzyż pod planowany kościół. Po wielomiesięcznej batalii sądowo – prawnej inspektorzy budowlani nakazali usunąć księdzu konstrukcję, którą postawił nie na swojej ziemi.

Ale prezydent Stalowej Woli dostał pismo z kancelarii prawnej reprezentującej księdza Jerzego Warchoła, który jest inwestorem sakralnego obiektu na miejskiej działce. Pada propozycja dzierżawy gruntu pod krzyżem, ale włodarz miasta nie chce dać zgody na dzierżawę gruntu.

– Ta propozycja to kpina, to żałosne, co próbują robić, przekroczyli już wszelkie granice kompromitacji i dalej w to brną – mówi prezydent.

Nawet nie zamierza osobiście odpowiadać na pismo w sprawie dzierżawy. – Zrobi to odpowiedni wydział. Napisze, żeby poszli do wszystkich diabłów i już! – stwierdza kategorycznie prezydent Stalowej Woli.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (5)ZOBACZ WSZYSTKIE

Takich własnie racjnalnych i zdecydowanych samorządowców więcej nam teraz potrzeba. Brawo Panie Prezydencie, tak trzymać i nie ustępować.

Illuminat, 2012-01-19 08:14:01 odpowiedz

Mnie też

Perła, 2012-01-09 19:24:06 odpowiedz

Taki prezydent mi się podoba. Brawo Panie Prezydencie.

BJBJBJ, 2012-01-09 14:09:10 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE