PARTNER PORTALU
  • BGK

Przemyska hala się rozrosła

  • PAP    9 grudnia 2011 - 16:37

Ponad 4,2 mln zł kosztowała rozbudowa hali sportowej w Przemyślu. W budynku, który został dobudowany do hali, znajduje się m.in. siłownia oraz jacuzzi. Inwestycja współfinansowana była z budżetu miasta oraz ministerstwa sportu i turystyki.
Jak poinformował kierownik Działu Promocji i Sportu w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Robert Kazimir, dobudowany obiekt ma wymiary 10x30 m i jest dwukondygnacyjny.

"Na parterze znajdą się pomieszczenia stanowiące zaplecze, m.in. szatnie, natryski i magazyny. Natomiast na piętrze jest siłownia, sauna, jacuzzi oraz sala do uprawiana np. sportów walki" - dodał.

Kazimir podkreślił, że budowa nowego obiektu jest drugim etapem prac związanych z modernizacją i rozbudową przemyskiej hali sportowej. W pierwszym etapie w budynku głównym wymienione zostały wszystkie okna oraz sieć wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania.

"Pomalowano również wnętrze oraz położono nowy parkiet. Przestarzałe, rozsypujące się drewniane trybuny zastąpiły estetyczne krzesełka. Koszt tych prac wyniósł 1,2 mln zł" - zaznaczył.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.