PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na włocławski skatepark ogłoszony

  • AW    3 lipca 2013 - 13:57
Przetarg na włocławski skatepark ogłoszony

Ogłoszony został przetarg w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na wykonanie pierwszego etapu skateparkuwe Włocławku.
Jak informuje magistrat, wykonawca powinien uwzględnić istniejące ukształtowanie terenu przy ul. Wysokiej oraz drzewostan. Projekt, który opracuje, zachowa maksymalną ilość istniejącej zieleni dla nadania obiektowi oryginalności.

W ramach I etapu powstaną monolityczne elementy wyposażenia oraz elementy wykonane metodą natrysku na mokro przy użyciu pompy oraz płaska nawierzchnia jezdna z betonu, powierzchniowo utwardzona. Etap ten obejmuje wykonanie drugiej i trzeciej z pięciu zaplanowanych platform.

Obie wyposażone będą w boxy, a ponadto w drugiej znajdą się schody, a trzecia zawierać będzie poręcz prostą. Obiekt oświetlony zostanie za pomocą projektorów metahalogenowych, a chronić go będą minimum dwie kamery obrotowe. W ramach monitoringu nie zabraknie podglądu z tych kamer na ekranie LCD z rejestratorem cyfrowym.

Pojawi się także miejsce do włączania sprzętu nagłaśniającego na czas imprez. Oferty na projekt i wykonanie I etapu robót należy składać do 16 lipca w Urzędzie Miasta przy Zielonym Rynku.

Czytaj też: Miasta dbają o formę mieszkańców Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.