PARTNER PORTALU
  • BGK

Przy radomskim stadionie praca wre

  • AT/UM Radom    8 listopada 2011 - 18:24
Przy radomskim stadionie praca wre

Budowa stadionu lekkoatletycznego przy ul. Narutowicza idzie zgodnie z harmonogramem. Prezydent Andrzej Kosztowniak podkreślił, że ta inwestycja jest dla Radomia bardzo istotna i dawno oczekiwana.
- Ten obiekt nie powstałby, gdyby nie determinacja i konsekwentne dążenie do celu naszych lekkoatletów – powiedział prezydent Andrzej Kosztowniak (zabierz głos/oceń prezydenta).

Już widać, jak będą wyglądały trybuny. W tej chwili trwają prace przy budowie zadaszenia  trybuny A i prace w pomieszczeniach, które znajdują się pod trybuną. Pod trybuną A znajdować się będą m.in. szatnie dla sportowców, pokoje dla sędziów, odnowa biologiczna, pokoje antydopingowe, socjalne a w tzw. „okrąglaku” restauracja z widokiem na stadion.

Wejście na stadion znajdować się będzie od strony ul. Narutowicza. Tu praca też wre. Ekipy budowlane prowadzą prace przy budowie parkingu podziemnego.

To nie jedyne prace prowadzone na stadionie. W budowie jest także trybuna B, pod którą znajdować się będzie bieżnia i małe boisko treningowe dla lekkoatletów.

Jednak co najważniejsze – widać już jak będzie wyglądała arena lekkoatletyczno – piłkarska.

Boisko już się zazieleniło, a jeżeli pogoda dopisze, to w najbliższych dniach wylany zostanie asfalt na bieżni lekkoatletycznej.

Stadion pomieści ponad 4 tysiące miłośników sportu. Prace powinny zakończyć się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Bardzo, 2011-11-08 21:40:49

    zAWSZE WSPARCIE jest potrzebne,wręcz niezbędne! To jest stale budowanie czegoś pięknego! Efekty już widzimy i trochę nawet się dziwimy,że jest tak dobrze,prawdaż?