PARTNER PORTALU
  • BGK

Przybywa hoteli we Władysławowie

  • Propertynews.pl    21 sierpnia 2012 - 14:20
Przybywa hoteli we Władysławowie

Jedno z głównych wczasowisk na polskim wybrzeżu - Władysławowo - wzbogaci się o dwa duże hotele. Jeden z nich - jest już w trakcie realizacji, a po zakończeniu prac zaoferuje 500 pokoi. Projekt kolejnego - z uzyskanym już pozwoleniem na budowę - zakłada budowę 640 pokoi.




640-pokojowy hotel powstanie w ramach inwestycji, której łączna powierzchnia wyniesie 45 tys. mkw. Projekt przygotowała pracownia CKK Architekci. Wcześniej odpowiedzialna m.in. za projekt Hotelu Copernicus.

CKK na razie nie ujawnia inwestora, ani terminu rozpoczęcia prac.

Dużo więcej wiadomo o inwestycji Hotel4Kolory. Jej inwestorem jest firma PH Reda, będąca właścicielem istniejącego hotelu Velaves Spa & Resort w tym mieście.

Obiekt będzie oferował m.in.: mini-aquapark, boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe i mini golfa, ścianki wspinaczkowe, wielofunkcyjną salę sportową, część spa, a także centrum rozrywki z kręgielnią, bilardem i ping pongiem.

Ponadto we Władysławowie powstaje inwestycja hotelowo-apartamentowa Gwiazda Morza. Aparthotel planuje rozpoczęcie działalności od przyszłego sezonu.

Obecnie w 10-tysięcznym Władysławowie są cztery skategoryzowane hotele.  
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!






×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.