PARTNER PORTALU
  • BGK

Przywrócą blask budynkowi rzeźni w Świnoujściu

  • Propertynews.pl    15 czerwca 2015 - 11:50
Przywrócą blask budynkowi rzeźni w Świnoujściu

Spółka Immofinanz Group oficjalnie rozpoczęła budowę swojego już piątego parku handlowego. Projekt w Świnoujściu od strony architektonicznej będzie zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych, gdyż powstanie on we wpisanym do rejestru zabytków, budynku dawnej miejskiej rzeźni i masarni.
Budynek, w którym powstanie Stop.Shop. w Świnoujściu ma wyróżniać się niekonwencjonalną architekturą. Zabytkowa rzeźnia z 1890 roku, bo właśnie w niej otwarty zostanie park handlowy, to obiekt z długą historią.

- Podejmujemy się ambitnego zadania przywrócenia świetności i blasku miejscu zapomnianemu. Jesteśmy przekonani, że nam się to uda i stara miejska rzeźnia, już w nieco innym charakterze, znajdzie się ponownie w centrum uwagi mieszkańców Świnoujścia. – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, Immofinanz Group Poland. Zdecydowaliśmy się otworzyć Stop.Shop. właśnie w Świnoujściu, gdyż miasto to idealnie wpisuje się w koncepcję naszych parków handlowych. Wierzymy, że nasz obiekt doskonale uzupełni istniejącą ofertę handlową w mieście i będzie cieszył się dużą odwiedzalnością” – dodał.

Cały artykuł czytaj na Propertynews.pl

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.