PARTNER PORTALU
 • BGK

Radna nie chce horroru 1 listopada

 • lk    7 października 2010 - 18:10

Radna Tarnowa Anna Czech zaapelowała do prezydenta miasta o skrócenie prac modernizacyjnych na drogach, tak by remonty zakończyły się przed 1 listopada.
Radna Tarnowa Anna Czech zaapelowała do prezydenta miasta o podjęcie "natychmiastowych i skutecznych działań", w celu skrócenia okresu prac modernizacyjnych na kluczowych odcinkach dróg i węzłów komunikacyjnych, by przywrócić normalny ruch pieszych i samochodowy przed świętem Wszystkich Świętych. Radną zaniepokoiły informacje, że prace remontowe zostaną zakończone dopiero 4 listopada. Jej zdaniem można przyspieszyć prace poprzez właściwą koordynację prowadzonych działań. 

-Czy drogowy horror na ulicach Tarnowa naprawdę musi potrwać aż do 4 listopada? Panie Prezydencie, pełniąc ten zaszczytny urząd, by służyć tarnowianom, niech Pan uwolni Tarnów od korków przed zbliżającym się Świętem! Proszę nie skazywać na niepotrzebne utrudnienia nie tylko nas - mieszkańców Miasta, ale również wielu członków naszych rodzin, którzy przyjadą w tym okresie odwiedzić groby najbliższych. - napisała Anna Czech w liście do Ryszarda Ścigały, prezydenta Tarnowa
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • tar.biz, 2010-10-08 13:31:21

  brawo pani radna!
 • wawa, 2010-10-08 11:13:24

  Taką prośbę należałoby wysłać do wszystkich prezydentów miast w całym kraju
 • gidon, 2010-10-08 11:05:52

  A jak tam fontanna w Tarnowie? Strategiczna inwestycja Prezydenta na zimę w mieście buhahahaha