PARTNER PORTALU
  • BGK

Rekrutacja najemców do nowego terminalu lotniczego

  • Propertynews.pl    27 lutego 2012 - 15:30

Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin rozpoczęła dwuetapowe postępowanie ofertowe na najem powierzchni pod działalność gastronomiczną i handlową w terminalu pasażerskim na Lotnisku Warszawa/Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.
Do współpracy zaproszone są podmioty z doświadczeniem minimum 3 lata, posiadające uprawnienia do prowadzenia działalności typu duty free / duty paid.

Zainteresowani prowadzeniem lokalu powinni wykupić materiały ofertowe za kwotę 615 zł brutto. Wadium wynosi 30 tys. zł brutto, a w przypadku złożenia oferty na więcej niż jeden lokal - 50 tys. zł.

Roboty budowlane na lotnisku postępują zgodnie z harmonogramem, który zakłada zakończenie prac w II kwartale 2012. Ich zakres to zarówno modernizacja istniejącej infrastruktury, jak i nowe inwestycje, w tym budowa nowoczesnego terminalu oraz parkingów. Dwukondygnacyjny nowoczesny terminal pasażerski będzie miał powierzchnię ponad 12 tys. mkw. Projekt obiektu umożliwia dobudowę kolejnych modułów oraz, w zależności od potrzeb, rozbudowę budynku w przyszłości. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.