PARTNER PORTALU
  • BGK

Remont ronda w Łomży

  • GK    6 sierpnia 2012 - 13:09
Remont ronda w Łomży

Firma wykonująca remonty dróg w ramach porozumienia zawartego między miastem Łomża, a spółką Echo Investment budującą galerię handlową u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, od wtorku 7 sierpnia br. planuje rozpoczęcie prac na Rondzie Lutosławskiego.
Na okres około dwóch tygodni zamknięte dla ruchu zostaną wlot Szosy Zambrowskiej na rondo od strony Zambrowa oraz ul. Sikorskiego na odcinku do ronda do ul. Wąskiej. Na czas trwania prac ruch będzie odbywał się dwukierunkowo sąsiednimi nitkami ulic Sikorskiego i Szosy Zambrowskiej. Realizowany etapami remont całego ronda może potrwać do końca października.

Jednocześnie dzisiaj zmianie uległ wjazd z ulicy Sikorskiego w ul. Zawadzką, który odbywa się już po wyremontowanych jezdniach tego skrzyżowania. W ciągu tygodnia ruch na powyższych ulicach powinien zostać przeniesiony w całości na ich wyremontowane odcinki, zaś remontowane będą jezdnie dotychczas użytkowane.

Na ulicy Zawadzkiej otwarty zostanie wylot ul. Prusa, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami Ks. Anny i Mazowiecką. Dojazd do ul. Ks. Anny będzie odbywał się od Szosy Zambrowskiej i ul. Piłsudskiego. Dojazd do bloków mieszkalnych przy ul. Mazowieckiej będzie odbywał się od ul. Zawadzkiej, z wprowadzeniem jednokierunkowego ruchu na ul. Mazowieckiej z wyjazdem w kierunku ul. Ks. Janusza.

Natomiast na ul. Sikorskiego dopuszczony do ruchu zostanie wyloty ul. Wyszyńskiego, natomiast zamknięte zostaną skrzyżowania ulic Sikorskiego ze Starozawadzką i Starą, do których dojazd będzie możliwy od Szosy Zambrowskiej. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.