PARTNER PORTALU
  • BGK

Remontują drogę i tiry kierują objazdem

  • PAP    7 lipca 2012 - 14:30
Remontują drogę i tiry kierują objazdem

Od poniedziałku dla pojazdów z materiałami niebezpiecznymi z PKN Orlen w Płocku wprowadzony zostanie objazd w kierunku Drobina, drogą krajową nr 60 lub Góry, drogą wojewódzką nr 567. Będą też objazdy dla pojazdów ważących ponad 16 ton.
Zmiana organizacji ruchu związana jest z rozpoczęciem remontu ul. Otolińskiej w Płocku, która 9 lipca o godz. 5. zostanie zamknięta na dwa miesiące na odcinku od ronda w Boryszewie do skrzyżowania z ul. Chopina.

Jak poinformował płocki Urząd Miasta, na czas wyłączenia z ruchu ul. Otolińskiej nie przewiduje się możliwości poruszania się pojazdów z materiałami niebezpiecznymi przez Płock.

W związku z remontem ul. Otolińskiej ruch tranzytowy pojazdów ciężarowych o wadze powyżej 16 ton w kierunku Płocka będzie kierowany na objazdy w miejscowości Drobin na drogę krajową nr 10 do Płońska, następnie na drogę krajową nr 50 do Wyszogrodu oraz do drogi krajowej nr 62, czyli wjazd do Płocka od strony Warszawy.

Dodatkowo, w miejscowości Goślice zostanie wprowadzony objazd na drogę wojewódzką nr 568 do drogi wojewódzkiej nr 567 w kierunku Płońska. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.