PARTNER PORTALU
  • BGK

Remonty drogowe w Radomiu

  • radomnews.pl    28 maja 2011 - 10:47
Remonty drogowe w Radomiu

W związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania ulic Malczewskiego, Kelles-Krauza i Wernera, od poniedziałku 30 maja zmieni się organizacja ruchu kołowego w tym rejonie Radomia.
Ulica Malczewskiego zostanie otwarta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Wernera do mostu nad Potokiem Północnym. Zamknięty zostanie natomiast odcinek między ulicami Koszarową i Wernera (obok placu Żołnierzy 72 Pułku Piechoty).

Ulica Kelles-Krauza zostanie otwarta dla ruchu kołowego na odcinku pomiędzy ulicami Malczewskiego i Struga (wraz z odcinkiem ulicy Struga między ulicami Kelles-Krauza i Chrobrego - pod kładką). Nadal pozostanie natomiast zamknięty odcinek ulicy Kelles-Krauza pomiędzy ulicami Struga i Pileckiego (obok parku i teatru).

Czytaj też: Miliony na Mieszka I i inne drogi w regionie

Ulica Wernera zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Malczewskiego do przystanku autobusowego Wernera / Koszarowa (w stronę bazaru).

Skorygowane zostaną również trasy objazdów. Będą one przebiegały ulicami: Warszawską, Szarych Szeregów, Mireckiego, Reja i Malczewskiego; Wernera, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza; Okulickiego, Mireckiego, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską i Malczewskiego; Limanowskiego, Mireckiego, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską i Malczewskiego; Wałową, Reja, Mireckiego, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską i Malczewskiego; Malczewskiego, Stańczyka, Kilińskiego, Staszica, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza i Malczewskiego; Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada i Szarych Szeregów; Struga, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada i Szarych Szeregów.

MZDiK apeluje do wszystkich kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności oraz o zwracanie wzmożonej uwagi na zmienione oznakowanie ulic w tym rejonie.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje także, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Malczewskiego i Wernera, od poniedziałku 30 maja od godziny 2:00 będą skorygowane trasy autobusów komunikacji miejskiej linii 4, 9, 11 i 16.

Do odwołania bez zmian zostaną dotychczasowe trasy objazdów dla linii 6, 7, 12, 17, 23 i 26, wprowadzone na czas przebudowy ulic koło Centrum Słonecznego.

Zmieni się też częstotliwość kursowania linii 4 w dni wolne od pracy. W soboty autobusy będą jeździć co 30 minut, a w niedziele co 40 minut do godziny 13:00 i co 30 minut po godzinie 13:00 (odjazdy z Firleja zostaną skoordynowane z linią 13).

Szczegółowe informacje na stronie: www.mzdik.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.