PARTNER PORTALU
  • BGK

Rozmowy o utrudnieniach na ul. Marszałkowskiej

  • AT    23 kwietnia 2012 - 20:44
Rozmowy o utrudnieniach na ul. Marszałkowskiej

Zbliża się zamknięcie ul. Marszałkowskiej w Warszawie w związku z budową II linii metra. Z tej okazji Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m. st. Warszawy organizuje otwarte spotkanie z koordynatorem miejskich inwestycji drogowych inż. Wiesławem Witkiem.
Spotkanie pt. „Warunki funkcjonowania ścisłego centrum Warszawy w okresie budowy stacji Świętokrzyska na II linii metra oraz UEFA EURO 2012” odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia, o godz. 17.00 w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, sala E (II piętro).

Czytaj też: Ul. Marszałkowska w Warszawie zamknięta do września

Jego organizatorem jest Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m. st. Warszawy we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP - Oddział w Warszawie (zabierz głos/oceń prezydenta).

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych imprezami, remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem http://inwestmapa.um.warszawa.pl . Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.

Wstęp wolny.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.