Rozrasta się centrum handlowe w Białymstoku

Rozpoczyna się rozbudowa Centrum Handlowego Auchan w Białymstoku. Galeria zyska ponad 5,8 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej, a liczba butików i lokali usługowych wzrośnie do ponad 60.
Rozrasta się centrum handlowe w Białymstoku
Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku i cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów. (Fot. propertynews.pl)

Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku i cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów, dlatego jej zarządca firma Immochan podjęła decyzję o rozbudowie obiektu. Prace budowlane obejmą zachodnią część galerii handlowej i będą prowadzone w kierunku ulicy Hetmańskiej. W ich wyniku powierzchnia najmu GLA galerii zwiększy się do ponad 25 tys. mkw., a liczba lokali handlowych wzrośnie do ponad 60. W dobudowywanej części powstaną również pasaże oraz przestrzeń wypoczynkowa dla klientów.

Dobudowana część galerii handlowej zostanie spójnie połączona z dotychczasową bryłą budynku, znajdzie się w niej również dodatkowe wejście dla klientów. Dodatkowo parking zostanie powiększony o dwieście pięćdziesiąt miejsc. Autorem projektu rozbudowy białostockiej galerii handlowej Auchan jest pracownia architektoniczna Egis Poland.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE