PARTNER PORTALU
  • BGK

Rozwiązano list intencyjny ws. budowy Portu Rybackiego

  • PropertyNews.pl    18 kwietnia 2014 - 19:07
Rozwiązano list intencyjny ws. budowy Portu Rybackiego

Spółka zależna od Polskiego Holdingu Nieruchomości, firma Dalmor, 17 kwietnia rozwiązała list intencyjny w sprawie realizacji Portu Rybackiego w Gdyni.
List z nieujawnionym deloperem został podpisany w lutym br.

Rozwiązanie przedmiotowego listu intencyjnego było spowodowane faktem, iż strony nie osiągnęły porozumienia w przedmiocie zdefiniowania warunków potencjalnej współpracy. Niezależnie od powyższego, spółka Dalmor SA kontynuuje prace związane z realizacją inwestycji Port Rybacki w Gdyni zgodnie z przyjętymi założeniami - podano w komunikacie.

Przeznaczone pod inwestycję tereny przy ul. Hryniewickiego 10 to sztuczny pirs wysunięty w głąb Zatoki Gdańskiej, z trzech stron otoczony morzem. Obszar należy do dzielnicy Śródmieście. W
pobliżu znajdują się m.in. prestiżowy apartamentowiec Sea Towers oraz Centrum Kultury i Rozrywki Gemini. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w miejscu tym może powstać ok. 70. tys. mkw. GLA powierzchni komercyjnej i ok. 120 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.